ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (სიმღერები)
შემთხვევითები სამების გუნდი - შთახედ შენ, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (სიმღერები) - ჩქიმ ტორონჯი, თუთარჩელა - ელე მელე ქისმეტი, შალვა ასლანიშვილია კოლექცია - სიმღერა სტალინზე, აღმოსავლეთ საქართველოს მთიანეთი - ჯვარი წინასა, მიშა შავიშვილის გუნდი - სუფსელებო გაიღვიძეთ, მზეთამზე - იავნანა ფანდურით, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (შემოქმედი - ა. ერქომაიშვილის კილო) - მთასა ზედა, შალვა ასლანიშვილია კოლექცია - ქალსა ვისმე, სანავარდო - ბებია, შალვა ასლანიშვილია კოლექცია - დელია, პოლიკარპე ხუბულავა - მეგრული სატრფიალო, ერთი შედევრი - ანსამბლი ელესა, ქართული ხალხური მუსიკა (გურია) - ბატონებო (ჩონგურით) , ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (შემოქმედი - ა. ერქომაიშვილის კილო) - შობამან შენმან, შავნაბადა - შალვა ჩემო, სიხარულიძეების ტრიო - დავკარგეთ სამი მომლხენი, არტემ ერქომაიშვილის საგალობლები - ამაღლების IX ძლისპირის ჩასართავი, მთიები - შავლეგო, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (სიმღერები) - პატარა საყვარელო, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (სიმღერები) - კახური ალილო, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (სიმღერები) - რიჰო, ვლადიმერ ბერძენიშვილი - მე რუსთველი, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (სიმღერები) - ართი ვარდი, მზეთამზე - სატრფიალო გარმონით, შალვა ასლანიშვილია კოლექცია - ჯგრაგ, დედას ლევანა - იაგუნდის მარანში, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (შემოქმედი - დ.პატარავას კილო) - ზარი (მიცვალებულთა ზედა), მზეთამზე - ძროხის წველისა, შავნაბადა - აფხაზური სახუმარო, არტემ ერქომაიშვილის საგალობლები - ნათელი ნათლისაგან, ანჩისხატის ტაძრის გუნდი (სიმღერები) - შალვა ჩემო, თამარ მამალაძის კოლექცია - ოდური 6, სანავარდო - ავთანდილ გადინადირა, არტემ ერქომაიშვილის საგალობლები - ანგელოზი ღაღადებს 2, თამარ მამალაძის კოლექცია - უსათაურო , დედას ლევანა - მაყრული, შალვა ასლანიშვილია კოლექცია - თხრობა, მთიები - ჯვარსა შენსა, ბორჯომის ფოლკლორული სიმპოზიუმი - ლილე, ოქროს საწმისი - ხორუმი, შალვა ასლანიშვილია კოლექცია - მთიბლური 2, ქართული ხმები - შინა ვორგილი, ბორჯომის ფოლკლორული სიმპოზიუმი - გურული ალილო, ბორჯომის ფოლკლორული სიმპოზიუმი - ხასანბეგურა 2, ჯოკია მეშველიანის გუნდი - დიაშ რამზა, შალვა ასლანიშვილია კოლექცია - ჯამათას ლექსი, ბორჯომის ფოლკლორული სიმპოზიუმი - დღეს საღმრთომან მადლმან,
ლეჩხუმი, ფშავ-ხევსურეთი, ქართლი, რაჭა, გურია, აჭარა, თიანეთი, აფხაზეთი, ხევი, მესხეთ-ჯავახეთი, სამეგრელო, თუშეთი, ლაზეთი, სვანეთი, მთიულეთი, იმერეთი, შავშეთი, ქალაქური,